Film > Dünya > Hollywood 7 ay önce

Sinefesto

George Clooney, Mark Wahlberg ve Johnny Depp'in 'Pişman Olmaları' Gerektiğini Düşünüyor

George Clooney, katıldığı 2023 TCM Klasik Film Festivali'nde 2001 yapımı Ocean's Eleven'de Matt Damon tarafından canlandırılan Linus Caldwell rolünü, Mark Wahlberg ve Johnny Depp'in geri çevirdiğini açıkladı.

Ünlü aktör, etkinliğe katılan filmin yönetmeni Steven Soderbergh ile birlikte film hakkında konuşurken oyuncuların, önceki projeleri ile eleştirmenlerden takdir toplayan genç yönetmen ile Ocean's Eleven'de çalışmak istediğini belirtmesi üzerine Soderbergh "Bununla birlikte, bazı insanlar bize hayır dedi" diye ekledi. Bunun üzerine Clooney, filmin orijinal oyuncu kadrosunun bildiğimizden çok daha farklı olabileceğini söyledi.

Linus Caldwell rolü için hem Johnny Depp hem de Mark Wahlberg'e teklif gittiğini söyleyen Clooney, iki aktörün de takvimlerindeki diğer projeler için teklifi geri çevirmek durumunda kaldıklarını ifade etti. Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Andy Garcia, Don Cheadle ve Elliott Gould'un yer aldığı filmin nihai kadrosu, Linus Caldwell rolü için Matt Damon'ın seçilmesi ile tamamlandı.

Döneminde büyük bir başarı yakalayan film seriye dönüşmesinin yanı sıra “Ocean's 8 spin-off'una ve henüz hazırlık aşamasında olan Margot Robbie ve Ryan Gosling'in yer aldığı, serinin öncesini anlatan bir prequel yapımına yol açtı.

Kaynak: Indiewire

İlginizi Çekebilir