“Geleceğe Dönüş”ün 30. Yılı

Dünya

Sevilen bilim kurgu serisi Geleceğe Dönüş’ün 30. yılı nedeniyle özel bir belgesel çekildi ve ayrıca koleksiyonerler için filmin Blu-Ray DVD seti hazırlandı.

Geleceğe Dönüş 2‘de Marty McFly zamanda yolculuk yapmasını sağlayan arabasıyla bulunduğu tarihten 30 yıl sonrasına 21 Ekim 2015‘e gidiyordu.

Filmin çekildiği tarihin üzerinden, gerçek zamanda 30 yıl geçti ve seriye saygı duruşu mahiyetinde Back in Time isimli bir belgesel hazırlandı.

[KGVID]https://www.sinefesto.com/wp-content/uploads/2015/10/Back-in-Time-Official-Trailer-1-2015-Back-to-the-Future-Documentary-Movie-HD.mp4[/KGVID]

Devam filmi talepleri ile ilgili serinin yönetmeni Robert Zemeckis ve başrol oyuncusu Michael J. Fox‘tan bu konunun gündeme gelmesi durumunda projeye dahil olmak istemedikleri yönünde açıklama gelmişti.

30. yıl DVD seti için çekilen tanıtımda ise serinin sevilen karakteri Doktor Emmett Brown yer alıyor.

Doctor Brown karakterine hayat veren 77 yaşındaki Christopher Lloyd, filmdeki rolünü Doc Brown Saves the World adlı tanıtım videosunda bir kez daha canlandırma fırsatı yakaladı.

[KGVID]https://www.sinefesto.com/wp-content/uploads/2015/10/Back-to-the-Future-Doc-Brown-Saves-The-World-Teaser.mp4[/KGVID]

 

Yeni DVD setinde 3 filmin yanı sıra 2 saati aşkın materyal, Doc Brown Saves the World‘ün de içinde bulunduğu yeni kısa filmler, zamanda yolculuk yapmayı sağlayan ünlü arabanın 2012 yılında gerçekleştirilen restorasyonu, kamer arkası görüntüleri, müzik videosu, röportajlar ve animasyon filmler gibi koleksiyon severleri heyecanlandıracak materyaller yer alıyor.

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up