Gary Oldman’lı Gerilim Filmi Mary’den İlk Fragman

Hollywood

Darkest Hour’daki performansıyla Oscar kazanan Gary Oldman ve Emily Mortimer’ın başrollerinde yer aldığı gerilim filmi Mary’den fragman yayınlandı.

Dracula, True Romance, Léon ve Tinker Tailor Soldier Spy ve Harry Potter serisinde canlandırdığı Sirius Black karakteri ile tanınan Gary Oldman’ın başrolünde yer aldığı korku-gerilim türündeki Mary filminden ilk fragman yayınlandı.

Mary, ailesi için daha iyi bir hayat kurmaya çalışan kaptan David’i odak noktasına alıyor. Bir tekne kiralama şirketi kurmak isteyen David ve ailesi, açık denizde yolculuk etmek için bir zamanlar dehşet verici sırları olan bir gemi satın alır. Zaman geçtikçe garip ve korkutucu olaylar bu aileyi terörize etmeye başlar. Aile üyeleri arasında gerilimli anlar yaşanırken hayatta kalma mücadelesi varlık gösterir.

Michael Goi‘nin yönettiği filmin senaryosunu The Shallows filminin senaristi Anthony Jaswinski kaleme alıyor. Gary Oldman ile beraber Emily Mortimer, Jennifer Esposito, Stefanie Scott, Owen Teague, Michael Landes‘in oyuncu kadrosunda yer aldığı film, Amerika’da 11 Ekim’de vizyona girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up