Gary Oldman Başrolde: En Karanlık Saat’ten İlk Fragman

Hollywood Yakında
Gary Oldman Başrolde: En Karanlık Saat’ten İlk Fragman

Gary Oldman‘ın başrolünde olduğu Darkest Hour – En Karanlık Saat‘ten altyazılı fragman geldi.

Joe Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı’nın ilk yıllarında Winston Churchill‘in, Hitler‘in ordusuna karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Filmin kadrosunda, yakın zamanda kaybettiğimiz John Hurt‘un yanı sıra Ben Mendelson, Lily James ve Kristin Scott Thomas gibi isimler var. Filmin senaryosu ise Anthony McCarten‘in kaleminden.

En Karanlık Saat’in Konusu

Nefes kesen, ilham verici bu gerçek hikaye, 2. Dünya Savaşı’nın eşiğinde başlar. Winston Churchill Büyük Britanya’nın Başbakanı olmasından birkaç gün sonra en çalkantılı ve dönüm noktası olan davalardan biriyle karşı karşıya kalır. Nazi Almanyası ile müzakere edilmiş bir barış antlaşmasını inceleyecek veya bir ulusun idealleri, istiklali ve özgürlüğü için mücadele etmekten ödün vermeyecektir. Durdurulamaz Nazi güçleri Batı Avrupa’da dolaşırken ve istila tehdidi çok yakınken hazırlıksız bir halk ve şüpheci bir kral ile, üyesi olduğu parti kendi aleyhinde planlar yaparken Churchill’in, en karanlık saatine direnmesi, bir ulusu toplaması ve dünya tarihinin gidişatını değiştirmeye çalışması gerekmektedir.

En Karanlık Saat, 23 Şubat 2018‘de vizyonda.

Ayrıca bu da ilginizi çekebilir:

Churchill’den İlk Fragman

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up