Game of Thrones’un Devam Dizisine Yeni İsimler

Diziler
Jane Goldman ve George R.R. Martin tarafından ekrana taşınan Game of Thrones’un devam dizisinin kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Jane Goldman ve George R.R. Martin ikilisi Game of Thrones’un devam dizisini ekrana taşımaya hazırlanıyor. İsmi henüz duyurulmayan devam dizisi, Game of Thrones’ta yaşananların binlerce yıl öncesini ve Westeros tarihinin gizli gerçeklerini konu alacak.

HBO’nun pilot bölüm için resmi onay vermesi sonrasında dizinin kadrosu da şekillenmeye başladı. Naomi Watts’ın başrolünü üstleneceği dizinin oyuncu kadrosunda Naomi Ackie, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp ve Toby Regbo gibi oyuncular bulunuyordu. Son olarak diziye Marquis Rodriguez (When They See Us), John Simm (Strangers), Richard McCabe (Philip K. Dick’s Electric Dreams), John Heffernan (Dracula) ve Dixie Egerickx gibi oyuncular da dahil oldu.

Dizinin pilot bölümünün S.J. Clarkson tarafından çekilecek olan dizide Ormanın Çocukları ile insanlar arasındaki savaştan, Ak Yürüyenler’in yaratılışına kadar birçok farklı hikaye işlenecek.

Dizinin pilot bölümünün çekimleri yaz aylarında başlayacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up