Game of Thrones’un Beyaz Perde Uyarlamasına Türk Oyuncu

Hollywood Türkiye

Diriliş Ertuğrul ve Payitaht Abdülhamid dizileriyle tanıdığımız Alper Atak, Game of Thrones’un yakında çekilecek sinema filminde rol alacak.

Geçtiğimiz ay final sezonuyla ekrana veda eden Game of Thrones’un sinema filmiyle ilgili yeni detaylar paylaşıldı.Diriliş Ertuğrul ve Payitaht Abdülhamid dizisiyle tanıdığımız Alper Atak, dizisinin beyaz perde uyarlamasının oyuncu kadrosuna seçildi.

Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Alper Atak, aldığı davet üzerine ABD’ye gidip film ekibiyle görüştüğünü söyledi: “Game of Thrones’un sinema filmi için gelen davet üzerine gittik görüşmelerimizi yaptık. Sinema filminde benimle çalışacaklarını söylediler. Şimdi kendilerinden çekimler için haber bekliyorum. Oynayacağım rol de belli ama sözleşme gereği bunu söylemem doğru olmaz. Benim için çok heyecan verici. Görüşme süreci de güzel bir tecrübe oldu.”

Oyuncu, “Sizinle nasıl bağlantı kuruldu?” sorusuna da şöyle yanıt verdi: “Geçen yıl San Francisco Eyalet Üniversitesi’nin tiyatro bölümünde 6 ay boyunca ileri oyunculuk dersleri almıştım. Oradaki bir hocamızın aracılığıyla bağlantı kuruldu benimle.”

Sinema filminin ekibinde yer almadığını duyuran Game of Thrones’un yaratıcı George R.R. Martin, çekilecek filmin bağımsız olarak değerlendirilmesini ve Game of Thrones dünyasının oldukça zengin hikayelere sahip olduğunu dile getirmişti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up