Game of Thrones’te Sürpriz Dönüş

Diziler

Dikkat sürpriz bozan içerir.

Beşinci bölümün final sahnesi ile izleyiciyi tabiri caizse ekrana kilitleyen Game of Thrones yeni bölüm ile büyük bir sürprize imza atmaya hazırlanıyor. Game of Thrones’in 6’ncı sezonu yarıladık. Geçen sezonki yavaş ilerleyen hikayeye kıyasla oldukça hızlı ilerleyen dizi yeni bölümü ile birinci sezondan beri görünmeyen bir karakteri izleyicinin karşısına çıkaracak. Dizinin yeni bölümünde Jon Snow’un amcası Benjen Stark uzun bir aradan sonra izleyicinin karşısına çıkacak.

En son Kara Kale’den ‘duvar’ın öteki tarafına geçerken gördüğümüz ve bir daha haber alınamayan karakterin dizinin akışını nasıl etkileyeceği henüz gizemini koruyor.  Ancak sosyal medyada yer alan iddialara göre, bu dönüş bir flashback sahne için de olabilir.

Benjen Stark’ın yeni bölümde yer alacağı dizinin IMDB sayfasındaki dizi bilgilerinde de görülüyor.

game of thrones s06e06

Peki yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor? 

Myrcella Baratheon geçtiğimiz sezon zehirlenerek ölmüştü. Ona ilk kez sarılan, ilk evladını kaybeden Jaime’nin “Önemli olan sadece biziz” sözleri başkentte de önemli olayların yaşanmaya gebe olduğunu izleyiciye müjdelemişti. Jamie’nin kardeşi Kraliçe’nin şehirde adeta isyan başlatan rahiplerin blöfünü görmesi de bir çatışmanın habercisi niteliğinde.

Cersei geçtiğimiz sezonda saçlarına veda etti ve bir Ana Kraliçe olarak yürüdüğü yollardan çırılçıplak bir şekilde, üzerine tükürülerek saraya dönmeyi başardı.  Cersei’nin “düşmanlarımıza ne yaptığımızı onlara göster” sözü yeni bölümde intikamı için her türlü girişimde bulunacağını da kanıtlar nitelikte.

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up