Game of Thrones’te Şimdiye Kadar En Büyük Savaş Yaşanacak

Diziler

Game of Thrones’in ekranlara dönmesine tam bir ay var, izleyici sabırsızlanırken yapımcılar bu iştahlı bekleyişe karşı görkemli bir söz verdi: Dizide şu ana kadar yaşanmış en büyük savaşı göreceksiniz!

George R. R. Martin’in kitabından uyarlanan ancak son sezonda kitaptan önce yazılan dizi, bu sezonuyla iddialı geliyor. 6. sezonda dizi tarihinin en büyük savaşı kapıyı çalıyor.

game of thrones 4

 

Boltonlar-Kuzeyliler-Night’s Watch askerleri epik ve görkemli bir savaşa imza atacak. Kulis söylentileri ve yapımcılardan sızan bilgiler bu yönde. Dizinin 6. sezonunun yönetmen koltuğunda bu defa Miguel Sapochnik var. Sapochnik’in yönettiği altıncı sezonda savaşın acımasız, kaotik yüzüyle karşı karşıya kalacağız.

game of thrones

Tabii bu kadar büyüyen heves, karşımıza çıkan şeyle paralel olmayabilir.  İzleyip göreceğiz. Game of Thrones altıncı sezonu ile 24 Nisan’da ekranlara dönecek.

game-banner

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up