‘Game of Thrones’tan Kafa Karıştıran Afiş!

Diziler Dünya

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de azımsanamayacak sayıda hayranı bulunan Game of Thrones dizisi yeni sezon tanıtımıyla akılları karıştırdı!

Nisan ayında 6. sezonuna başlayacak olan dizinin sosyal medya üzerinden paylaşılan tanıtım fotoğrafında, Jon Snow yüzü kan içinde kalmış şekilde görülüyor.

got

Kit Harington’ın canlandırdığı Jon Snow, geçen sezonun son bölümünde yaşanan Hardhome Savaşı esnasında, Gece Bekçileri’ndeki kardeşleri tarafından hain olduğu iddiasıyla bıçaklanmıştı.

Hayranları Snow’un öldüğünü kabul etmek istemese de dizinin uyarlandığı roman serisinin yazarı ve yapımcıları dahil birçok yetkili Kit Harington’ın dizideki görevinin sona erdiğini açıklamıştı.

Harington’ın birkaç hafta önce, Kuzey İrlanda’da yer alan dizi setinde görülmesi Snow ölse bile diziden çıkmadığı, en kötü ihtimalle ak yürüyen olarak kadroda yer alacağı şeklinde yorumlandı.

 

Fragman için tıklayın….

—————————————————————-

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up