Game of Thrones’in Yeni Sezon Finali Sizi Şoke Edecek

Diziler Günün Haberi

Game of Thrones dizisinde Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams, dizinin yedinci sezonunun şoke edici bir final yapacağını söylerken, İngiliz basını, “Jon Snow’un ölümünden bile daha şaşırtıcı bir son olacak” yorumunu yaptı.

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinde Arya Stark karakterine hayat veren Maisie Williams, dizinin yedinci sezonunda seyircilerin koltuktan düşmelerine yol açacak bir sonla ekrana geleceğini duyurdu.

19 yaşındaki İngiliz oyuncu, Time Out dergisine verdiği röportajda “sarsıcı” bir final olacağını söyledi.

İngiliz The Sun gazetesi, beşinci sezon sonunda seyirciyi sarsan Jon Snow’un ölümüyle kıyaslayarak, yedinci sezon için “Game of Thrones’ta Jon Snow’un ölümünden daha şaşırtıcı bir final olacak” yorumunu yazdı.

Arya Stark

Williams, dizi için yaptığı benzetmede, “Zirveye tırmandık ve oradan aşağı uçacağız. Çok heyecanlı” sözlerini kullandı.

Dizide karakterlerin hayatlarında kesişme noktasına geldiklerini söyleyen Williams, “Şimdi hep birlikte aşağı yuvarlanıyoruz ve finale ulaşıyoruz” dedi.

Dizinin daha önceki yeni sezonları nisan döneminde seyirciyle buluşurken, IMDb, merakla beklenen yedinci sezonun 25 Haziran’da ekranda olacağını açıkladı.

Dizinin bu yıl gecikme nedeninin, gerçek kış şartlarının yansıtılmak istenmesi olduğu öğrenildi.

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up