Game of Thrones’in Yazarından Yeni Dizi: Nightflyers

Diziler
Game of Thrones’in Yazarından Yeni Dizi: Nightflyers
Game of Thrones dizisine uyarlanan kitapların yazarı George R.R. Martin, yeni dizisi Nightflyers hakkında bilgi verdi. Dizinin ilk fragmanı da yayımlandı.

Dünya çapında milyonlarca seyircisi olan Game of Thrones dizisinin hayranlarına müjdeli haber, dizinin yaratıcısı George R.R. Martin’den geldi. Herkes ‘Buz ve Ateşin Şarkısı’ kitap serisinin altıncısı olan ‘Kış Rüzgarları’ kitabını beklerken yazar Martin yeni bir projeyle geldiğini açıkladı. Martin’in 1980 yılında yazdığı ‘Nightflyers’ romanıyla aynı adlı dizi seyirciyle buluşacak. Kitabın daha önce sinema uyarlamasının da olduğunu hatırlatalım.

10 bölümlük bilim kurgu gerilim dizisinin  bu sonbaharda SyFy ekranlarında olması bekleniyor. Dizi, bir grup bilim insanının bir tesadüf sonucu 75 yıl sonrasından gelen bir yaratıkla karşılaşmasını konu alacak. Yazar Martin, bir yıldız gemisinde geçen hikayesiyle Nightflyers’ın “uzaydaki sapık” olarak nitelendirilebileceğini söyledi. Dizide Dr. Agatha Matheson rolünde Gretchen Mol , Karl D’Branin rolünde Eoin Macken, Lommie rolünde Maya Eshet, Thale rolünde Sam Strike ve Melantha Jhirl rolünde Jodie Turner-Smith yer alacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up