Game of Thrones’a Alternatif Final

Günün Haberi Hollywood
Game of Thrones’a alternatif bir final çekildiği açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda sekiz sezonu geride bırakan Game of Thrones, alternatif bir finalle yeniden seyirci karşısına çıkacak. Dizide Tormund karakterine hayat veren Kristofer Hivju, “Alternatif bir son çektiklerini” ifade ederek hayranları sevindirdi.

Game of Thrones dizisi final sezonundan beri sevenleri tarafından tartışılarak büyük ses getirmişti. Bu tartışmalara ilişkin yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Dizinin oyuncularından Kristofer Hivju dizi için çekilen farklı bir son olduğunu dile getirdi.

Dizinin sevilen karakterlerinden Tormund’u canlandıran Kristofer Hivju, Metro dergisine aslında diziye “Alternatif bir son çektiklerini” söyledi.

Diğer taraftan finalin bahsi geçen versiyonuyla ilgili hiçbir şey açık etmeyeceğini vurgulayan Hivju, bu versiyondan övgülerle bahsetti.

Dizinin, alternatif sonu büyük ölçüde eğlence amaçlı olduğunu belirten ünlü oyuncu, “Ama size bununla ilgili herhangi bir şey söyleme iznim var mı bilmiyorum” dedi.

HBO’nun finali bir DVD ekstrası olarak özel bir notla yayınlacağı da söylentiler arasında.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up