Game of Thrones Spin-offları da Dev Bütçeli Olacak

Diziler
Game of Thrones Spin-offları da Dev Bütçeli Olacak
Yeni sezona daha bir yıl olan Game Thrones’in yolculuğu dizinin finalinin ardından yan hikayelerle devam edecek. Game of Thrones’in spin-offları da en az ilk dizi kadar maliyetli olacak.

HBO’nun drama bölümü başkan yardımcısı Francesca Orsi yan hikayeler için her sezon elli milyonluk bütçeyi ayırdıklarını söyledi:

“Sezon başına 50 milyon dolara ulaşabilecek bütçeleri spin-offlar için rahat bir şekilde karşılayabiliriz. Büyük düşünmek zorundayız. Game of Thrones gibi büyük bir diziden sonra ucuz ve küçük versiyonlarını kimsenin seyredeceğini düşünmüyorum. Max Borenstein, Brian Helgeland, Jane Goldman ve Carly Wray; George R.R. Martin’in yarattığı dünyada ayrı serileri çalışıyorlar. Hepsi veya bir tanesi diziye aktarılabilir. Bundaki belirleyici öğe elimize geçen öykünün kalitesi olacak.”

Sekizinci Sezon Herkesi Ağlatacak

Orası, Game of Thrones’in 8. sezonu ile ilgili de konuştu:

Son sezonun final bölümünün senaryo okuması hepimizin hayatlarında özel bir yer tutacak. Oyuncular bile neyle karşılaşacaklarını bilmiyorlardı. Senaryonun son cümlelerinde gözyaşlarına boğuldular. Okuma bitince de aralıksız 15 dakika boyunca alkış yaşandı.”

Game of Thrones’un 8. final sezonu, 6 bölüm olacak ve 2019 yılında yayınlanacak.

Kaynak: Türkçe Altyazı

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up