“Game of Thrones” İddiaları

Dünya

Game of Thrones fanlarının beyaz perde beklentileri boşa çıktı, izleyici Westeros’da geçen maceraları beyaz ekranda izlemeye devam edecek.

Dizinin uyarlandığı roman serisinin yazarı George R. R. Martin, Game of Thrones‘un bir ya da iki sinema filmi çekilerek final yapacağına dair spekülasyonlara son verdi.

Martin blogunda şunları yazdı:”Beyler ve bayanlar, okuduğunuz her şeye inanmayın, özellikle de internetteyseniz. Son zamanlarda ortalığı kasıp kavuran, diziyle alakalı herkesi ve HBO’yu adeta bombardımana maruz bırakan ‘Game of Thrones filmi ‘ saçmalığı nereden çıktı bilmiyorum ama hiçbir değişiklik olmayacak.”

Martin, dizinin yeni başladığı dönemde, bütçesi bugünkiyle kıyaslanamayacak derecede düşük olduğu için o zamanlar bu fikre samimi baktığını belirtti.

“Bu daha en başlarda, Green Fork savaşını çekmeye dahi bütçemiz yetmediği, kralın av partisinin ormanda yürüyen dört adamdan ibaret olduğu  zamanlardı. O dönemde Yüzüklerin Efendisi serisi gibi bütçesi olan bir film çekmek çok cazip görünüyordu. “

Martin, daha önce çıkan söylentileri de dizinin takipçilerine hatırlattı: “Böyle bir film harika olabilirdi ve izlemeyi ben de çok isterim ama söylentiler başladığından beri hiçbir değişiklik olmadı. Ben hâlâ The Winds of Winter‘ı yazmaya devam ediyorum. David ve Dan hâlâ 6. sezonun çekimleriyle uğraşıyor. HBO hâlâ televizyon endüstrisinde. Bunların hiçbirini ciddiye almayın.”

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up