Bizimle İletişime Geçin

Diziler

Game of Thrones Evrenine Yeni Bir Dizi Ekleniyor

Öykünün en başına dönelim mi?

Yayınlandı

tarihinde

Dünya çapında milyonlarca izleyicisi olan Game of Thrones dizisinin yapımcısından, finalin ardından aynı hikayenin geçmişini anlatan yeni dizi müjdesi geldi.

Şu sıralar yedinci sezon çekimleri süren Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin sekizinci sezonda sona ereceği biliniyor. Ancak bu, Westeros evreninde geçen hikayenin sonsuza dek biteceği anlamına gelmiyor.

Yeni gelen haberler, aynı evrende geçen farklı bir dizi yapılması beklentilerini doğrular nitelikte.

George R R Martin

Dizinin yaratıcısı George R.R. Martin’in Emmy Ödül Töreni’nde yaptığı konuşma gelecek dizilere dair ipuçları vermişti.

‘Ateş ve Buzun Şarkısı’ (A Song of Ice and Fire) kitap serilerinin yazarı Martin, “Game of Thrones’a altyapı sağlayan binlerce sayfalık sahte tarih materyali yazdım ve yazmaya devam ediyorum. Eğer HBO ilgilenirse Westeros’ta geçen sekiz milyon hikayem var” demişti.

Dünyada 20 milyon izleyicisi olan dizinin yapım şirketi HBO’da program yöneticisi olan Casey Bloys, bu çağrıya cevap niteliğinde bir açıklama yaptı.

“Aynı yerde yeni bir dizi projesi çok ilginç olabilir. Bununla ilgili ön görüşme yaptık. Ama henüz herhangi bir şey kaleme alınmış değil. Harekete geçmek için çok erken” yorumunu yaptı.

“Net bir şey söyleyemiyorum ama neler yapacağımız hakkında konuşuyoruz” diyen Bloys, “Bu çok büyük bir dünya, çok büyük bir iş; yeni bir hikaye fikrini keşfetmek istemeyecek kadar deli değiliz. Dolayısıyla üzerinde düşünüyoruz, konuşuyoruz ama henüz bir netlik yok” şeklinde konuştu.

Westeros evreninde geçecek yeni dizinin, Game of Thrones’ta yaşanan olayların geçmişini anlatan bir yapım olması bekleniyor.

Öte yandan Bloys, The Wrap’a verdiği röportajda, Game Of Thrones’un sekizinci sezonunun yalnızca altı bölüm olacağı ve finalin de sinema filmiyle yapılacağı iddialarına net bir yanıt vermedi.

Kaynak: NTV

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diziler

Naomi Watts ve Bobby Cannavale “The Watcher” Kadrosunda

Netflix’te ekranlara gelecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Naomi Watts ve Bobby Cannavalei, Netflix’te ekranlara gelecek The Watcher dizisinin başrolünü paylaşacak.

Ryan Murphy’nin Netflix için hazırlacağı The Watcher dizisinin başrolü belli odu. Daha önce King Kong, The Impossible, The Ring ve son olarak da Boss Level gibi yapımlarda yer almış Naomi Watts ile The Irishman, Parker, Spy ve Super Intelligence gibi filmlerle adını geniş kitlelere duyuran Bobby Cannavale dizinin başrolünü paylaşacak.

Yeni taşındıkları eve tehdit içerikli mesajlar bulunan mektuplar alan bir çiftin hayatını konu alan dizinin gösterim tarihi ise henüz belli değil.

Okumaya Devam Et

Diziler

Netflix’ten “Spotify” Konulu Dizi Geliyor

Dizi, 2022’ye vizyon planı yapıyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Netflix, dünyanın önde gelen müzik hizmetlerinden biri olan Spotify hakkında çekeceği mini dizinin prodüksiyonuna başladı.

İçerikleriyle tüm dünyada dikkat çeken streaming platformu Netflix, dünyanın önde gelen müzik hizmetlerinden biri olan Spotify hakkındaki dizisini duyurdu. Adı henüz belli olmayan dizinin prodüksiyonu ise başladı. Altı bölümden oluşacak mini dizinin oyuncu kadrosunda Edvin Endre, Ulf Stenberg, Gizem Erdoğan, Joel Lützow ve Christian Hillborg yer alıyor.

Per-Olav Sørensen diziyi Christian Spurrier‘in kaleme aldığı senaryosundan yönetecek. 2022 yılı ile gösterim planı yapan dizi, Sven Carlsson ve Jonas Leijonhufvud’un “Spotify Untold” kitabından esinlenerek senaryolaştırıldı.

Okumaya Devam Et

Diziler

Leyla ile Mecnun Çekimlerinden İlk Video Yayınlandı

Leyla ile Mecnun’un çekimleri başladı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Bir zamanların en sevilen dizileri arasında yer alan “Leyla ile Mecnun”un EXXEN uyarlamasının çekimlerinden ilk video seyirilerin beğenisine sunuldu.

Oyuncu kadrosunda Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür ve Ege Tanman gibi isimlerin yer aldığı Leyla ile Mecnun‘nun EXXEN ile ekranlara döneceği açıklanmıştı. Prodüksiyonuna geçtiğimiz günlerde başlanan dizinin setinden ise ilk video yayınlandı.

EXXEN‘e devamı çekilecek olan Leyla ile Mecnun‘un Leylası olarak seyirci karşısına çıkacak isim ise geçtiğimiz gün Deniz Işın olarak duyurulmuştu. Işın, son olarak Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi dizilerde yer alarak dikkat çekmişti. Burak Aksak‘ın senaristliğini üstlendiği dizinin önümüzdeki sezonda EXXEN‘de ekranlara gelmesi bekleniyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler