Game of Thrones: Dizide Ölenler Kitapta Yaşıyor

Diziler

Kitaptan uyarlanan Game of Thrones’in son sezonu kitabın yazılmasından önce çekilecek. Sıra dışı bu uygulama serinin yazarı George R. R. Martin‘in son kitabı bitirememesinden kaynaklı. Martin,  “Bu zamana kadar okuyucular, izleyenlerden bir adım önde idi fakat bu yıl durum değişecek.”  dedi.

Yaklaşık iki ay sonra ekranlara gelecek olan Game Of Thrones’un bu sefer kitabından haber var. Dizinin altıncı sezonundan önce raflarda yerini alması beklenen The Winds Of Winter, beklenen tarihten sonra tamamlanacağı George R.R. Martin tarafından duyurulmuştu. Konu ile ilgili olarak yeni bir açıklama yapan yazar, bazı durumların değişeceğini söyledi.

game of thrones

Romanda, dizide öldürülen bazı karakterlerin yaşadığına dikkat çeken George R.R. Martin, Game Of Thrones’un kitapla farklı bir akışı olacağını vurguladı ve ekledi: “Bu zamana kadar okuyucular, izleyenlerden bir adım önde idi fakat bu yıl durum değişecek.” 

The Winds Of Winter’ın ne zaman yayımlanacağı henüz belli değil ama Game Of Thrones 24 Nisan’da ekranlarda olacak. 

game-banner

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up