Game of Thrones 7. Sezon 4’üncü Bölümü İnternete Sızdı

Diziler Manşet
Game of Thrones 7. Sezon 4’üncü Bölümü İnternete Sızdı

HBO siber saldırı altında. Daha önce senaryosu internete düşen Game of Thrones’in yedinci sezonunun dördüncü bölümü yayınlanmadan internet ortamına düştü.

Game of Thrones’in The Spoils of War isimli 4. bölümü düşük kalitede malum ortamlarda “for internal viewing only” yani yayın öncesi izlemesi gereken kişiler için olduğunu belirten damgası ile torrent ve forumlara düştü. Videonun orijinalliği henüz onaylanmadı.

Bilindiği üzere daha önce de eleştirmenelere gönderilen dört bölümün Game of Thrones’un dizi başlamadan önce internete sızmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise yine basın mensuplarıba bir e-mail gönderilmiş ve şu ifadelere yer verilmişti: “Merhaba tüm insanlık. Siber uzay döneminin en büyük sızıntısı gerçekleşiyor. Onun adı ne mi? Oh söylemeyi unuttum. Onun HBO ve Game of Thrones! Sızıntıya ilk tanıklık edecek ve indirebilecekler olduğunuz için şanslısınız. Keyfini çıkarın ve haberi yayın. Kim iyi yayarsa onunla röportaj yapacağız. HBO yere çakılıyor”.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up