Galaksinin Koruyucuları (Guardians of the Galaxy)

Vizyondakiler

Galaksinin Koruyucuları (Guardians of the Galaxy)

Yönetmen: James Gunn

Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket), Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Glenn Close (Nova Prime, Benicio Del Toro (The Collector)

Tür: Aksiyon, Macera

Yapım Yılı: 2014 (121 dk)

Vizyon Tarihi: 1 Ağustos 2014

Senaryo: James Gunn, Nicole Perlman

Yapım Şirketi: Marvel Enterprises, Marvel Films, The Moving Picture Company (MPC)

Yapımcı: Louis D’Esposito, Alan Fine, Victoria Alonso, Jeremy Latcham, Nik Korda, Stan Lee

Müzik: Tyler Bates

Yapım Ülkesi: ABD

Dil: İngilizce

Orjinal Adı: Guardians of the Galaxy

Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye

Filmin Konusu

Kendisine Star-Lord lakabını takan maceracı Peter Quill, esrarengiz bir küreyi çalınca güçlü, hırslı ve ihtiraslı bir kötü adam olan Ronan’la başı derde girer. Ronan’ın tek amacı küreyi ele geçirmektir ve bu hayali tüm evreni tehdit altına alabilir. Quill, ondan kurtulmak isterken bir anda kendisini birbiriyle hiçbir ilgisi olmayan uyumsuz bir ekibin içerisinde bulur; tehlikeyi yok etmek isteyen Star-Lord, silahlı bir rakun olan Roket, Rakun’un yoldaşı olan ağaç kılıklı Groot, ölümcül yeşil kadın Gamora ve gözünü intikam hırsı bürümüş Yokedici Drax ile işbirliği içerisine girer. Galaksinin Koruyucuları olarak anılan bu beşli, evren için gerçekten tehlike arz eden bu kürenin gücüne ve peşindeki düşmanlarına karşı ne yapacaktır?

Fragmanı İzlemek için Tıklayın!

FTILT_001A_G_TUR-TR_70x100.indd

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up