Frozen 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı

Hollywood

Frozen serisinin merakla beklenen devam filminden ilk fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini Jennifer Lee ve Chris Buck’ın üstlendiği devam filmi Frozen 2’den resmi fragman yayınlandı. Seslendirme kadrosunda Idina Menzel, Kristen Bell, Josh Gad, Jonathan Groff, Sterling K. Brown gibi isimlerin yer aldığı film ülkemizde 21 Kasım 2019 tarihinde seyirciyle buluşacak.

Frozen 2’nin konusu ise şöyle: Elsa neden sihirli güçlerle doğdu? Cevap onu çağırıyor ve krallığını tehdit ediyor. Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte tehlikeli ama olağanüstü bir yolculuğa çıkacak. Frozen’da Elsa güçlerinin dünyaya fazla olmasından korkuyordu. Frozen 2’da ise güçlerinin yeterli gelmesini umut ediyor! Bilindiği üzere ilk filmde Anna ve Elsa ebeveynlerini arıyorlardı. Ancak ellerinde onların denizde öldükleri dışında bir bilgi bulunmuyordu. Şimdi ise ikinci filmle birlikte aileleriyle ilgili yeni bir maceraya atılabilecekleri tahmin ediliyor. Frozen 2’nin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Oyunbozan Ralph, Zootropolis: Hayvanlar Şehri, Zamanda Kıvrılma filmlerinde karşımıza çıkan Jennifer Lee ve Tarzan ile Neşeli Dalgalar filmlerinden tanıdığımız Chris Buck üstlenirken, filmin senaryosunu Gizli Sayılar ve Christopher Robin’in senaryosuna imza atmasıyla tanıdığımız Allison Schroeder kaleme aldı. Frozen 2’nin yapımcılığını ise Peter Del Vecho üstleniyor. Filmin yapımcılığını ise Peter Del Vecho üstleniyor. Frozen 2’nun müzikleri ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Christopher Beck’in yaratıcı zihninden çıkıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up