Fringe’te 3 Haftalık Hasret Bitti

Diziler

Dünya çapında severek izlenen Fringe bu yıl 5. sezonuyla ekranlarda. 

Dizi,FBI’nin dünya çapında gerçekleşen bir dizi açıklanamayan ve sıradışı olayları inceleyen, Boston, Massachusetts bazlı özel bir biriminin ve bu birimde görevli kişilerin başından geçenleri konuları ele alıyor.

fringe

Bu sezonda Fringe ekibi dünyayı gözlülerden kurtamaya çalışıyor. Sezon başında başrol oyuncuları Olivia (Anna Torv) ve Peter’in (Joshua Jackson) kızları Etta karşımıza çıkıyor. Etta 2036 yılında ve dünyayı işgal eden gelecekten gelmiş insan türleri olan gözcülere karşı savaşıyor. Kendilerine direnişler diyen bu savaşçılar Fringe ekibini dondurulmuş bir maddenin içinden 21 yıl sonra çıkararak kurtarıyor ve yardım istiyorlar.

Dizi 3 haftalık aranın ardından tekrar ekranlara geliyor. Hayranları tarafından sıkı bir şekilde takip edilen dizinin önümüzdeki haftalarda ne gibi süprizler yapacağı merak ediliyor.

© Sinefesto

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up