Freddie Mercury’den Sonra Michael Jackson’ı Canlandıracak

Hollywood Manşet

Altın Küre ödüllü Rami Malek, Bohemian Rhapsody filmiyle hayat verdiği Freddie Mercury’den sonra Michael Jackson’ı canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Altın Küre Ödülleri gecesinde en iyi erkek oyuncu ödülünü kucaklayan Rami Malek’in bir sonraki projesinden detaylar geldi. Queen grubunun solisti Freddie Mercury’ye hayat verdiği Bohemian Rhapsody filminden sonra genç oyuncunun Michael Jackson’ı beyaz perdede canlandıracağı öne sürüldü.

Oscar ödüllerindeki adaylık için en güçlü oyuncu olarak gösterilen Rami Malek’in Michael Jackson’ın yaşamı ile ilgili film için ailesi ve yapımcılarla anlaştığı söyleniyor.

Michael Jackson’ın annesi 88 yaşındaki Katherine Jackson: “Rami Malek’in performansını çok beğendim. Oğlum Michael Jackson’ı canlandıracak yetenekte. Zaten mali durumumuz sıkıntılı. Yapımcılarla dirsek temasındayız” açıklaması yaptı.

Aileden gelen bir diğer açıklama ise, filmin gerçekleşmesi halinde kardeşleri Janet, La Toja ve evlat edindiği çocukları Michael Jr., Paris ve Blanket’in de filmde rol alacakları oldu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up