Sayfalar:Sonraki

Vizyondaki Filmler I 17 Şubat 2017

Bu hafta vizyondaki filmler Recep İvedik 5, Moonlight ve Parçalanmış. Recep İvedik 5‘in gösterime girmesi nedeniyle salonlara girmeye bu hafta iki film cesaret etti. İkisi de Hollywood menşeli.

İşte vizyondaki filmler ve kısa özetleri:

Parçalanmış

split universal final

Kevin 23 kişiliğe sahip biri olsa da geride, diğer herkese hükmetmek üzere çıkmaya hazır bekleyen bir kişiliği kalmıştır.

Yazar/yönetmen/yapımcı M. Night Shyamalan, Altıncı His, Ölümsüz ve İşaretler filmlerinde gördüğümüz büyüleyici atmosfere, bir adamın bölünmüş ve yetenekli zihninin gizemli alanlarını gözler önüne seren orijinal gerilim filmi Parçalanmış ile geri dönüyor.

Parçalanmış Filminin Konusu:

Kevin (James McAvoy), güvenilir psikiyatrı Dr. Fletcher’a göre (Betty Buckley) kanıtlanmış 23 kişiliğe sahip biri olsa da geride, hala yüzeye çıkmamış ve diğer herkese hükmetmek üzere çıkmaya hazır bekleyen bir kişiliği kalmıştır. Casey (Anna Taylor-Joy, The Witch) tarafından üç genç kızı kaçırmak zorunda bırakılan Kevin, zihnindeki odacıklar arasındaki duvarlar parçalanmaya başlarken hem içindeki kişilikler hem de etrafındakiler arasında hayatta kalmak için bir savaş başlatır.

Film hakkında bilgi ve fragman için tıklayın.

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up