Sayfalar:Sonraki

Sürpriz Finali ile Ağzımızı Açık Bırakan 10 Film

Bu liste en iyi 10 filmi kapsadığı için biraz tartışmalı olabilir. Çok bilinenleri de listeye almayacağız. Ancak listenin sonunda bu filmlerin adlarını da bulabileceksiniz. Şunu da belirtelim, olabildiğince finale dair bir şey vermeyeceğiz. Konuları ile geçiştireceğiz. İzleyin o şaşkınlığı siz yaşayım. Hazırsanız başlayalım.

Cypher

Cypher (2002)

Morgan Sullivan, mutsuz evliliği ve sıkıcı yaşantısını değiştirmek isteyen bir muhasebecidir. Bir gün karşısına DigiCorp isimli şirket için endüstriyel casusluk yapma fırsatı çıkar. Yeni bir kimlik verilen Morgan, çeşitli fuar ve seminerlere katılarak firmalar ve ürünleri hakkında gizli bilgiler toplamaktadır. Bu görevlerinden birinde tanıştığı Rita adlı güzel ve çekici kadın, ona aslında DigiCorp’un sahte görevlerle ajanlarının beynini yıkamakta olduğunu açıklar. Rita, Morgan’ı bir başka ajan olan Frank Calloway ile tanıştırır ve DigiCorp’un rakibi olan Sunways’le çalışması teklif edilir. Artık Morgan, çift taraflı bir ajan olmuştur. Fakat içine düştüğü bu karmaşık durum, hayatını bir kabusa çevirmiştir. Rita ve onun gizemli patronu Sebastian Rooks’un yönlendirmeleriyle son görevini başarabilirse kurtulacağını ummaktadır.

____

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up