Bizimle İletişime Geçin

Seçim Konulu Dikkat Çekici Filmler

Oy verin, izleyin!

Yayınlandı

tarihinde

Başkanın Adamları

Başkanın Adamları (1997) Wag the Dog IMDb 7.1

Seçimlere çok az kalmıştır. Başkan ve diğer rakipler bir birilerin açığını yakalamaya çalıştığı zamanlardır. Tam ABD bu seçkiye hazırlanırken, bir skandal ortalığı karıştırır. Beyaz Sarayı ziyaret eden kızlardan biri başkanın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia edince işler karışır. Başkanın rakipleri bu işe çok sevinirken, başkan kurtulmak için bir yol aramaktadır ancak bu zordur.

___

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri (2-8 Mayıs 2021)

Merakla beklenen liste açıklandı!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri

Haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu. 2-8 Mayıs 2021 tarihleri arasında prime timeda en çok izlenen on yerli dizi karşınızda.

Merakla beklenen haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu. Gizem Alpay ve Yamaç Okur tarafından, prime time 20+ABC1 reyting listesine göre 2-8 Mayıs 2021 tarihleri arasında prime timeda en çok izlenen on yerli dizi açıklandı. Listede göremeye alışık olduğumuz isimlerin yanı sıra bu hafta Burcu Biricik‘in başrolünü üstlendiği Kanal D dizisi Camdaki Kız‘da listede kendine yer bulan yapımlar arasına girdi.

Prime Timeda Haftanın En Çok İzlenen Dizileri (2-8 Mayıs 2021)

  1. Teşkilat – TRT 
  2. Masumlar Apartmanı – TRT 
  3. Kuruluş Osman – ATV
  4. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – ATV
  5. Uyanış: Büyük Selçuklu – TRT
  6. Kırmızı Oda – TV8 
  7. Camdaki Kız – Kanal D 
  8. Sadakatsiz – Kanal D 
  9. Gönül Dağı – TRT
  10. Çukur – Show TV
Okumaya Devam Et

Film

Wrath of Man Açılışıyla ABD Sinemasını Hareketlendirdi

Guy Ritchie’in yeni filmi hasılatıyla zirveye oturdu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Wrath of Man

Guy Ritchie’in yönetmen koltuğuna oturduğu ve başrolünü Jason Statham’ın üstlendiği Wrath of Man filmi, ABD sinemasında gösterime girdiği ilk hafta sonunda $8,1 milyon hasılatla ulaştı.

ABD’de sinemaların yavaştan açılmasıyla birlikte sinema sektörü yeniden can bulmaya başladı. Pandeminin etkileri halen hissedilirken açılma fırsatı bulmuş ABD sinemalarında gösterime giren Guy Ritchie’in yönetmen koltuğuna oturduğu Wrath of Man, vizyona girdiği ilk hafta sonunda elde ettiği hasılat ile zirveye oturdu. Jason Statham‘ın başrolünü üstlendiği film, ABD’de gösterimde kaldığı ilk üç gününde $8,1 milyon hasılat elde etti.

Geçtiğimiz hafta ABD sinemalarında zirveye oturan Haruo Sotozaki animesi Demon Slayer: Mugen Train, elde ettiği $3 milyonla listenin ikinici sırasına geriledi. Yayınlandığı hafta Godzilla vs Kong’u geride bırakan Mortal Kombat ise $2,38 milyon ile listeye üçüncü sıradan giriş yaptı. ABD’de pandemi boyunca $100 milyon hasılat barajına ulaşabilecek olası isim ise henüz Godzilla vs. Kong gibi görünüyor. Godzilla vs. Kong, ABD’de şu ana kadar $93 milyon hasılat elde etmişti.

Mayıs ayı sonlarına doğru ABD’de gösterime girecek olan Emma Stone‘lu Cruella ve A Quiet Place Part II filmlerinin ise dengeleri yeniden değiştireceği konuşulan konular arasında bulunuyor.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Güneşte Kaybolmuş (Lost in the Sun) – Beyaz TV Saat: 19.30

Suç ortaklığı yapan yetim bir çocuk ile John isimli bir sahtekarın maceraları ilerler ve John çocuğu bir dizi soyguna sürükler, bu sırada aralarında beklenmedik ve güçlü bir bağ gelişecektir.

Baba (The Father) – TRT 2 Saat: 21.00

Ailesinden uzakta yaşayan bir gencin, annesinin başka bir adamla evlendiğini öğrendikten sonra yaşadıklarını konu edinen Mecid Mecidi imzalı film “The Father” (Baba), bu akşam 21.00’de TRT 2’de.

Zor Karar (Bangkok Dangerous) – Beyaz TV Saat: 21.30

Joe, acımasız suç patronu Surat’ın dört düşmanını öldürmek üzere Tayland’ın başkenti Bangkok’a gider. Bu ülkeyi hiç tanımadığı için kendisine yardım etmesi ve yol göstermesi için Kong adlı dolandırıcıyla anlaşma yapar. İşini tamamladıktan sonra onu da öldürüp, bütün izleri yok etmeyi planlamaktadır. Ancak olaylar onun planladığı gibi gelişmez. Tam bir yalnız kurt olan Joe, kendini Kong’a akıl hocalığı yaparken bulur. Bu arada yerel bir dükkanda çalışan sağır ve dilsiz bir kıza da aşık olur.

Okumaya Devam Et

Popüler