Sayfalar:Sonraki

Roman Gibi Diziler

Sıklıklar o duyguya kapılırız izlerken; acaba ben dizi mi izliyorum, yoksa bir romanın sayfalarını mı karıştırıyorum? Kitap cümleleri gibi diyaloglar, tasvirine sayfalar ayıracak güzellikte mekan ve manzaralar, kitaptan fırlayıp çıkan karakterler… Bitmesini istemediğimiz, okuma isteğimizi artıran bu dizileri sizler için listeledik. Eklemek istediğinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Boardwalk Empire

Boardwalk Empire (2010–2014) IMDb 8.6

“Broadwalk Empire”, 1920-1933 yılları arasında ABD’de tüketime yönelik içki satışının, üretiminin ve dağıtımının yasak olduğu “İçki Yasağı Yasası” döneminde gangsterler ve politikacılar arasındaki karmaşık ilişkileri konu almaktadır. Nelson Johnson’ın “Boardwalk Empire: The Birth, High Times, and Corruption of Atlantic City” adlı kitabından bir uyarlama. The Sopranos’un yapımcısı ve senaristi Terence Winter tarafından yaratılan dizinin ilk bölümleri Martin Scorsese tarafından yönetilmiş. Dizinin ağır topları ise Steve Buscemi, Michael Pitt, Michael Shannon ve Michael Kenneth Williams.

___

Yorumlar

Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up