Sayfalar:Sonraki

Kötülerin Kazandığı En İyi 10 Film

Hollywood birbirinin kopyası olan sayısız film üretmeye devam ediyor, ama farklı isimler, oyuncular ve rol dağıtımlarına rağmen, kötünün iyiyi yendiği, daha ilginç ve karizmatik olan kötü adamın amaçlarına ulaştığı orijinal bir filmi bulmak güçleşiyor. İşte size bu senaryonun gerçek olduğu 10 film!

UYARI: Sürpriz bozan içerir. Bu liste en temelde bir sürpriz bozan listesi. Yani bu filmleri izlemediyseniz ve izlemeyi planlıyorsanız, açıklamaları okumayın.

 Üçkağıtçılar

Üçkağıtçılar (2003) Matchstick Men

Takıntılı bir üçkağıtçı olan Roy Walker ve iş ortağı Frank, düzenbazlıklarına yoğunlaşmışken Roy’un varlığından haberdar dahi olmadığı kızı Angela gelir Roy obsesif-kompulsif bozukluğu olan bir agorafobik olduğu için Angela’nın gelişiyle rutinin bozulmasından başlarda rahatsız olsa da, kısa süre sonra daha önce hiç tanışmadığı kızıyla arasında gelişen ilişkiden memnun olur. Aman Angela babasının kariyerine ilgisi artmaya başlar.

Filmin ilerleyen dakikalarında, düzenbazların başı, Chuck, Roy’un evinin önünde yanında ölesiye dövülmüş Frank ile beklemektedir. Angela, Chuck’ı vurur ve Roy, Frank ve Angela’yı ortalık sakinleşene kadar saklanmaları için uzaklara gönderir. Roy, Chuck’ın bedeniyle ilgilenirken, Chuck bir anda canlanır ve Roy’u bayıltır. Roy bir hastanede uyanır ve Frank ile Angela’nın kayıp olduğunu fark eder. Yavaş yavaş anlar ki, Frank onu aldatmıştır. Eski karısıyla yaptığı konuşmadan öğrenir ki, Roy’un kızı bir düşük yüzünden hiç doğmamıştır ve Angela sadece Frank’in iş ortağıdır.

___

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up