Sayfalar:Sonraki

İzleyeni Rahatsız Eden 10 İyi Film

Bazı filmler uçlardadır. Duyguların en koyusunu, işkencenin, vahşetin en saf ve gerçekçisini sunar izleyiciye. Ya da içinde bulunduğumuz durumu öyle bir açıdan ele alır ki yaşadığımız hayattan tiksiniriz. O filmlerden 10’u bu listede. Baştan uyaralım neredeyse tamamı 18 yaş üzerine hitap eden filmler. Ailecek çoluk-çocuk izleyelim diyorsanız bu listeden uzak durun. Eklemek istediğiniz filmi yorum kısmına yazabilirsiniz.

In-A-Glass-Cage-1986

Tras el cristal (1986) IMDb 7.4

Dr. Klaus işkenceci, pedofil eski bir Nazidir. Savaş sırasında çocuklar üzerinde sayısız deneyler yapar, aynı zamanda cinsel olarak da sömürür. Savaş sonrasında başarısız intihar denemesi sonucu, sakat kalıp kafes gibi camekanlı bir yaşam ünitesine mahkum olur. Karısı Dr. Klaus’a bakmaktan yorulmuştur ve bir yardımcı arar. Gelen yardımcı Doktorun kirli geçmişinin izlerini taşıyan biridir ve istenmemesine rağmen eve yerleşir..

____

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up