Sayfalar:Sonraki

İzleyene İlham Veren 10 Film

Bazı filmler vardır, kahramanı size ilham verir, hayatınızı yeniden şekillendirirsiniz. Bazı filmler ise ulaşılamaz denilen şeylerin aslında o kadar da yüksekte olmadığını söyler. Bazısı sizi dürter, toparlar. Bazısı yol gösterir. Bazısı icat bile çıkartır! O filmlerden bazılarını sizler için derledik.

imagine

Hayallerin Ötesinde (2012) Imagine IMDb 7.4

Görmek için göz gerekmez!

Özgürce hareket edebilmek aynı zamanda şiirsel olabilir mi? Lizbon´da görme engelliler için hizmet veren tanınmış bir klinikte eğitmen olarak işe başlayan Ian, bir grup hastaya ücretsiz mekânsal oryantasyon eğitimi vermektedir. Ian dünyanın farklı ülkelerinden gelmiş, umutla dolu genç yetişkinlerden ve çocuklardan oluşan hastalarının güvenini çabucak kazanır. Ancak, başarılı olduğu kadar sıra dışı yöntemleri idareciler tarafından fazla zorlayıcı bulunur ve profesyonelce davranmamakla suçlanır. Andrzej Jakimowski´nin 2007´nin bol ödüllü hit filmi Tricks´in ardından gelen bu üçüncü filmi dünyanın gerçekte nasıl olduğunu keşfe çıkıyor.

Fragman için tıklayın.

___

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up