Fosse/Verdon Dizisinden İlk Tanıtım

Diziler

Başrollerini Sam Rockwell ve Michelle Williams’ın üstlendiği Fosse/Verdon’ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Broadway efsaneleri Bob Fosse ve Gwen Verdon arasındaki birlikteliği işleyen Fosse/Verdon, Nisan’da FX ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.

Dizi, efsanevi koreograf ve yönetmen Fosse ile dönemin en büyük yıldızlarından dansçı Verdon’ın arasındaki sanatsal ortaklığı ve dillere destan aşkı konu ediniyor. Dizinin senaryosu, Sam Wasson’ın yazdığı Fosse adlı biyografiden uyarlanıyor.

Oyuncu kadrosunda Sam Rockwell ve Michelle Williams ikilisine Margaret Qualley, Aya Cash, Norbert Leo Butz ve Nate Corddry gibi oyuncular eşlik ediyor.

Fosse/Verdon, Broadway’in en ünlü isimlerinden Lin-Manuel Miranda, Thomas Kail ve Steven Levenson’ın imzasıyla ekrana taşınıyor. Sekiz bölümden oluşan dizinin ilk bölümünü Thomas Kail yönetiyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Thomas Kail, Steven Levenson, Lin-Manuel Miranda, Sam Rockwell, Michelle Williams, George Stelzner ve Fosse’un dansçı kızı Nicole Fosse var.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up