Forrest Gump’ın Bollywood Versiyonu Geliyor

Bollywood Günün Haberi

90’lı yılların Kült filmlerinden olan Forrest Gump filmi Hindistan’a uyarlanacak.

Başrolünü Tom Hanks’in üstlendiği 1994 yapımı Forrest Gump filminin Hindistan’a uyarlanacağı duyuruldu. Yeniden çevrimin başrolünü ise Aamir Khan’ın üstlenecek.

Müzikal türünde çekilecek olan film, Aamir Khan’ın prodüksiyon şirketi tarafından beyaz perdeye uyarlanacak. Superstar filminde Khan ile beraber çalışan Advait Chandan filmin yönetmenliğini üstlenirken, Atul Kulkarni ise senaryoyu kaleme alacak.

Filmi nasıl hayata geçirmeye karar verdiklerine dair konuşan Khan: “Atul uyarlama senaryoyu gönderdiğinde pek ciddiye almamıştım. Senaryoyu neredeyse iki buçuk yıl sonra okudum ve çok beğendim. Ondan sonra filmin haklarını almaya karar verdik.” dedi.

Ekim ayında başlaması planlanan filmin çekimleri Hindistan’ın doğusunda yer alan Pencap eyaletinde yapılacak. Khan rolü için 20 kilo vermek istediğini dile getirdi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up