Ford v. Ferrari’den İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood

Christian Bale ve Matt Damon başrollü Ford v. Ferrari filminden ilk fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Identity, Walk the Line, 3:10 to Yuma ve Logan gibi adından söz ettiren filmlere imza atan James Mangold’un oturduğu film, 1960’larda Ford ve Ferrari arasında yaşanan kıyasıya rekabeti konu alıyor.

Otomobil yarışları tarihinde bir dönüm noktası olarak kabul eden 1966 Le Mans 24 Saat Yarışı’nın arka planında yaşananları konu alan filmin başrollerini ise başarılı oyuncular Christian Bale ve Matt Damon üstleniyor.

Filmde Matt Damon, Ford mühendisi Carroll Shelby’i, Christian Bale ise yarışçı olan Ken Miles’ı canlandırıyor.

Filmde Matt Damon, devrim niteliğinde bir otomobil geliştiren Ford mühendisi Carroll Shelby’i, Christian Bale ise korkusuz bir yarışçı olan Ken Miles’ı canlandırıyor. Birlikte, o dönemde yenilmez gibi görünen Ferrari’ye kafa tutabilecek bir otomobil geliştiren Shelby ve Miles, Enzo Ferrari’nin yarış arabalarını alt edebilmek için Ford’dan gelen baskılarla, fizik kurallarıyla ve özel hayatlarındaki sorunlarla baş etmek zorunda.

Ford v. Ferrari 15 Kasım 2019’da sinemaseverler ile buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up