Fonlabeni’den Kısa Film Yarışması

Festivaller

FonlaBeni

Türkiye’nin yaratıcı platformu Crowdfunding FonlaBeni.com tarafından sanat, teknoloji ve girişimcilik projelerinin hayata geçirilebilmesi için toplama yöntemi olan ve dünyada giderek yaygınlaşan crowdfunding – topluluk fonlaması hakkında yapılmış kısa filmlerle insanları bilgilendirmek amacıyla düzenlenen yarışma’ya başvurular 10 Şubat 2014 tarihine kadar devam edecek.

Kısa filmlerde crowdfunding – topluluk fonlaması kavramı, bir proje maddi destek sağlamanın yanı sıra, bir projeye destek olmak, bir hayali gerçekleştirmek için yardım etmek, bir başarıya ya da hayale destek olmak, birlikte başarmak, kolektif bir çabayla üretimde bulunmak, bir başarıya ortak olmak ya da birini başarı için cesaretlendirmek gibi yan anlamlarla da ele alınabilir.

Katılımcılar filmlerinin yapım notlarını, yapım aşamasından fotoğraflarını ve izleme linkini proje sayfalarına ekleyerek FonlaBeni üzerinden başvurularını tamamlayabiliyorlar. Kurmaca, deneysel, animasyon ve belgesel dallarında 5 dakikayı aşmayan kısa filmlerle, 10 Şubat 2014 tarihine kadar yarışmaya başvuru yapılabiliyor.

Kısa Film Yarışması Başvuru Tarihleri:
26 Kasım 2013 – 10 Şubat 2014

Ön Jüri Değerlendirmesi:
10 Şubat 2014 – 19 Şubat 2014

Yarışma Sonuçlarının Duyurulması
20 – 21 – 22 Şubat 2014

Ödüller:

Birincilik Ödülü – 3.000 TL

İkincilik Ödülü – 2.000 TL

Üçüncülük Ödülü – 1.000 TL

Başvuru koşulları ve ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:
http://fonlabeni.com/icerik/bilgi/kisafilmyarismasi

Fonlabeni Hakkında: FonlaBeni yaratıcı projelerin fonlandığı bir crowdfunding platformudur. Proje yaratıcılarının ve girişimcilerin projelerini hayata geçirebilmek için ihtiyaç duydukları sermayeyi, yatırımcılar yerine projeye ilgi duyan insanlardan elde etmelerine olanak sağlayan “crowdfunding” (“topluluk fonlaması”) sistemini Türkiye’de hayata geçirmiştir.

İletişim Bilgileri:

Facebook: https://www.facebook.com/fonlabeni

Twitter: https://twitter.com/fonlabeni

İnternet Adresi: www.fonlabeni.com

Mail: eceakmanlarkoc@fonlabeni.com

FonlaBeni Kısa Film Yarışması Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up