Fleabag Tiyatro Gösterisiyle Yeniden Amazon’a Geliyor

Diziler
Phoebe Waller-Bridge ve Amazon, koronavirüs yardım kampanyası kapsamında Fleabag dizisini tiyatro formatı haline getirecek.

Killing Eve ve Fleabag dizilerine imza atan Phoebe Waller-Bridge, koronavirüs salgınına dikkat çekmek için yeni bir projeye imza atıyor. Amazon ile yaptığı işbirliği kapsamında Waller-Bridge, Fleabag dizisinin tiyatro formatıyla seyirci karşısına çıkacak.

Waller-Bridge yaptığı açıklamada, “Fleabag performansının izole zamanlarda tiyatro haline getirilerek hem eğlenmeye hem de para kazanmaya yardımcı olabileceğini umuyorum.” dedi. Waller-Bridge açıklamasına “İnanılmaz derecede zorlu bu durumda hayati nedenlerden dolayı para toplamak için üretimden telif haklarından feragat eden tüm ortaklarımıza ve yaratıcı ekibe teşekkür ederiz. Toplanan tüm paralar toplumumuzda bizim için savaşan insanları destekleyecektir.” sözlerini de ekledi.

Kısa bölümlerden oluşan Fleabag dizisi, İngiltere’de yaşayan bir kadının trajikomik hikayesini gözler önüne seriyor.

Tiyatro gösterisi 10 Nisan tarihinde Amazon’da iki hafta boyunca satışa sunulacak.

Kaynak: CNN

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up