Filmler bitti sıra yeni projelerde

Manşet Türkiye

‘Güzel Günler Göreceğiz’, ‘Dedemin İnsanları’ ve ‘El Yazısı’ filmlerinin çekimleri tamamlandı; oyuncuları da yeni projeleri için kollarını sıvadı.

Yaz başında çekimlerine başlanan ‘Güzel Günler Göreceğiz’, ‘Dedemin İnsanları’ ve ‘El Yazısı’ adlı sinema filmleri tamamlandı. İşte, yeni sezonda vizyona girecek olan üç film ve oyuncularının yeni çalışmaları:

DİZİ ÇEKİYORLAR
 ‘GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ’: Başrollerini Buğra Gülsoy, Uğur Polat, Feride Çetin, Nesrin Cavadzade ile Barış Atay Mengüllü’nün oynadığı filmde; İstanbul’da bir gün içinde beş farklı karakterin, umuda giden yoldaki kesişmesi konu ediliyor. Başrolde oynayan Feride Çetin ise ‘Anneler ve Kızları’ adlı dizinin çekimlerine başladı.
 ‘EL YAZISI’: Çekimlerine Haziran sonunda Bolu’da başlanan ‘El Yazısı’ da vizyon için hazır. Yönetmenliğini Ali Vatansever’in yaptığı filmde, Salih Kalyon, Cansu Dere, Sarp Akkaya, Wilma Elles, Sercan Badur, Kenan Bal, Baran Akbulut ve Cengiz Bozkurt oynadı. Wilma Elles, film bittikten sonra ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisi için hazırlıklarına başladı.

ÖZŞENER ATV’DE
 ‘DEDEMİN İNSANLARI’: Çağan Irmak’ın yönettiği filmin çekimleri, Girit’te başlayıp Gökçeada, Bodrum ve Söke’de devam etti; Milas’ta sona erdi. Çetin Tekindor, Zafer Algöz, Yiğit Özşener, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Ezgi Mola’nın rol aldığı film 29 Kasım’da vizyona girecek. Filmin oyuncularından Yiğit Özşener; atv ekranlarında yayınlanacak olan ‘Sen Hak Ediyorsun’ adlı yarışmayı sunmaya hazırlanıyor. Ezgi Mola ise ‘Celal Tan ve Ailesinin Acıklı Hikayesi’ filminin çekimleri için Eskişehir’de.

Ay Büyürken Uyuyamam’ın çekimleri Ayvalık’ta Başladı

Şerif Gören’in yönettiği ‘Ay Büyürken Uyuyamam’ adlı filmin çekimleri, Ayvalık’ta başladı. Necati Cumalı’nın aynı adlı eserinden uyarlanan filmde; Ayça Bingöl, Hazal Kaya, Fırat Tanış, Bülent Şakrak rol alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up