Filmini Çek Festivalde Yayınlansın!

Festivaller Genel

lhlbdfgfg

Ankara Uluslararası Film Festivali herkesin katılabileceği bir kısa film gösterimi düzenliyor.

Ankara Uluslararası Film Festivali bir ilki gerçekleştirerek, herkesin katılabileceği bir kısa film gösterimi düzenliyor. Herkes akıllı telefonlarından çekeceği videolarla bu festivale katılabilecek.

Kısa film dalına en büyük önemi veren festivallerin başında gelen Ankara Uluslararası Film Festivali, 5-15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Festival bünyesinde düzenlenen Ulusal Kısa Film yarışmasında, “Kurmaca”, “Deneysel” ve “Canlandırma” dallarında 57 film yarışacak.  Türkiye ve dünyadan birçok kısa filmler özel gösterimlerde festival izleyicileriyle buluşacak.

Festivalin en ilginç bölümlerinden biri ise, herkesin katılabileceği, akıllı telefonlardaki Vine uygulamasıyla çekilecek 6 saniyelik videolardan oluşan “En Kısa Festival” bölümü olacak. #enkisafestival hashtag’ine yüklenen filmler sonra bir toplu gösterimle izleyicilere sunulacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up