Filmekimi Trabzon’da Sinemaseverlerle Buluşuyor!

Festivaller Genel Manşet

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen ve İstanbul’da 8-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Filmekimi, 27-30 Ekim tarihlerinde Trabzon’da sinemaseverlerle buluşacak.

Filmekimi programında yer alan 15 film arasında bulunan Jane Eyre, Mikrofon, Melankolia, Gökten Bir Uydu Düştü, Habemus Papam, Artist, Şeytanın İkizi, Bisikletli Çocuk, Oyunun Sonu, Gelecek, Küçük Beyaz Yalanlar, Acı Tatlı Tesadüfler, Elena, Tehlikeli İlişkiler ve Ölüm Denizi Forum Alışveriş Merkezi’nde yer alan Cinebonus Sinema Salonlarında gösterilecek.

Trabzon’dan sonra da yolculuğuna devam edecek olan programın bilet fiyatları Trabzon için 8 TL ve 5 TL (indirimli), Diyarbakır için 5 TL ve 3 TL (indirimli) olarak belirlendi. Biletler, Biletix üzerinden ve gösterimlerin olacağı sinemalardan temin edilebilecek.

sinefesto.com/Gizem Uyanık

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up