‘Film Arası Söyleşileri’ Murat Saraçoğlu İle Başlıyor!

Türkiye

‘120’, ‘O… Çocukları’, ‘Deli Deli Olma’, ’72. Koğuş’ ve ‘Yangın Var’ filmlerinin yönetmeni Murat Saraçoğlu, sinemaseverlerle bir araya geliyor. Film Arası Dergisi ve Türkiye Yazarlar Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği söyleşi 8 Ekim Cumartesi günü, Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi’nde. 

Film Arası Sinema Dergisi, Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi ile ortaklaşa bir dizi söyleşi başlatıyor. ‘Film Arası Söyleşileri’ başlığıyla gerçekleşecek etkinliklerin ilki 8 Ekim cumartesi günü, Sultanahmet’te bulunan tarihi Kızlarağası Medresesi’nde yapılacak. Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek söyleşinin konuğu ise ‘120’, ‘O… Çocukları’, ‘Deli Deli Olma’, ’72. Koğuş’ ve ‘Yangın Var’ filmlerinin yönetmeni Murat Saraçoğlu olacak.

Filmleri ve sinemasına dair düşüncelerini katılımcılarla paylaşacak olan yönetmen Murat Saraçoğlu, Türk sinemasının son yıllarda yaşadığı süreci de sinemaseverler için yorumlayacak. Film Arası Dergisi Yayın Yönetmeni Suat Köçer’in moderatörlüğünde yapılacak söyleşide, Saraçoğlu katılımcılardan gelen sorulara yanıt verecek.

Tarih: 8 Ekim Cumartesi – Saat: 17.00

Yer: TYB İstanbul Şubesi – (Kızlarağası Medresesi)

Bilgi için:  0212 527 75 17-18

İlgili haberler:

‘Vesikalı Yarim’ Hakkında Kim Ne Dedi? 

Ömer Lütfi Akad’a En Anlamlı Hediye

‘Töre ile cinayet yan yana getirilemez’

Film Arası Dergisi bir yaşında!

Sinefesto.com

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up