Fi Dizisi Show TV’de Yayınlanacak

Diziler

Geçtiğimiz günlerde Masum dizisinin Kanal D’de yayınlanacağını duyurmuştuk, şimdi de bir başka online dizi ekranlara transfer oldu. Fi, yakında Show TV’de yayınlanacak. İddianın sahibi Sina Koloğlu.

Puhu TV’nin marka yüzü ‘Fi’ dizisi yeni sezonda Show TV‘de yayınlanacak, ancak dizinin ‘müstehcen’ sahneleri ise kesilerek verilecek.

Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu’nun, ‘Fi Hangi Açık Kanalda?’ başlıklı yazısı şöyle: ”İnternet ortamı için çekilen dizilerin, açık kanallarda da yayınlanması gündeme geldi. İlk örnek ‘Masum’, Kanal D’de yayınlanacak. Ama asıl sürpriz, ‘Fi’ dizisiyle ilgili. Kuşlar dedi ki, ‘Bu diziyi Show TV aldı.’ Dizinin sanat yönünden çok erotik tarafı konuşuldu. ‘O ne sahneler?’ durumu. ‘Peki bu sahneler ne olacak açık kanalda?’ diye sordum. “Her sahneyi iki farklı şekilde çekiyorlar” cevabı geldi. Ben de ister istemez, ‘Millet şimdi merak edecek. Yayınlanırsa burası kesilmiş, orası uçmuş diye haberler çıkacak’ dedim. ‘İlginç olan da bu zaten’ yanıtını aldım.”

Bu arada diziden ayrılacağı haberleri iddia edilen Serenay Sarıkaya ise iddiaları yalanladı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up