Fi Çi Pi Üçlemesi Dizi Oldu

Diziler

pi fi ci

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan aynı isimdeki dizinin fotoğraf çekimleri yapıldı. Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç’ın başrolleri paylaşacağı dijital dizinin her bölümü 60 dakika olacak. Çekimlerden ilk paylaşım ise Serenay Sarıkaya’dan geldi: Yok böyle kadro!

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesi dizi olarak uyarlandı. Senaryo çalışmaları tamamlanan; yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği dizi henüz çekimlerine başlamadan merak uyandırdı.
Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç’ın yeraldığı projenin ilk fotoğraf çekimi için oyuncular geçtiğimiz gün bir araya geldi.

Eğlenceli anlar yaşayan ekip, önümüzdeki günlerde set çalışmalarına başlayacak. Senaryosu tamamlanan proje yeni yılın ilk aylarından izleyicisiyle buluşacak.

Türkiye’nin ilk özgün dijital dizi projesi Fi Çi Pi, 13 bölümden oluşacak ve dizinin her bölümü 60 dakika olacak. Medcezir adlı dizide rol aldıktan sonra, başka bir projede yer alıp almayacağı merak konusu olan Serenay Sarıkaya dün hayranlarını heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu.

Oyuncu sosyal medya sayfasında, yeni dizi projesinin tanıtım fotoğrafını paylaşarak altına şu notu ekledi.: “Yooookk böyle kadroo…! Açılınnn geliyoruzz #ölüyorumheyecandan #hemenbaşlasın #özledimmmm #ficipi #letthepartybegin”

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up