Ferzan Özpetek İmzalı Napoli’nin Sırrı’ndan Altyazılı Fragman

Avrupa Sineması Günün Haberi Türkiye

Oscar’a aday olmak için yarış halinde olan Ferzan Özpetek imzalı ‘Napoli’nin Sırrı’ filminden altyazılı fragman yayınlandı.

Karşı Pencere, Cahil Periler ve Kutsal Yürek gibi filmlerin yönetmeni Ferzan Özpetek’in yeni filmi ‘Napoli’nin Sırrı’ndan altyazılı fragman yayınlandı. Filmin başrolünü “Karşı Pencere” filminde de rol alan İtalyan oyuncu Giovanna Mezzogiorno üstleniyor.

Senaryosunda yönetmenle birlikte Gianni Romoli ve Valia Santella imzası bulunan filmin müziklerini ise ünlü yönetmenin sıklıkla birlikte çalıştığı besteci Pasquale Catalano üstleniyor. Kadrosunda  Alessandro Borghi, Luisa Ranieri ve Maria Pia Calzone’un da yer aldığı “Napoli’nin Sırrı”, beklenmedik bir andan hayatına giren bir aşk ile işlenen bir suç arasında sıkışan Adriana adındaki bir kadının hikayesini anlatıyor.

Ayrıca İtalya’da yaşayan Türk yönetmen Ferzan Özpetek’in yeni filmi Napoli’nin Sırrı, İtalya’nın Oscar adayları arasında yer alıyor. Napoli’nin Sırrı, Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde İtalya’nın adayı olmak için 20 filmle yarışacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up