Feriştah 20 Yıl Sonra Geri Döndü

Türkiye

Demet Akbağ‘ın ‘Bir Demet Tiyatro‘da hayat verdiği efsane karakter ‘Feriştah‘ yeniden izleyici karşısına çıkıyor.

Yıllar önce televizyon ekranında Demet Akbağ‘ın oynadığı ve Yılmaz Erdoğan‘ın kaleminden çıkan ‘Feriştah‘ karakteri, beyaz perdede özleyenleriyle hasret giderecek. Karakterin ortaya çıkmasından yaklaşık 20 yıl sonra Demet Akbağ, Gupse Özay‘ın yeni filmi ‘Görümce‘ için yeniden ‘Feriştah‘ oldu.

Akbağ, 2016 model ‘Feriştah’ın, yepyeni mesleği, modernize ettiği kıyafetleri ve nev-i şahsına münhasır karakteri için şöyle konuştu: “Oynarken en çok eğlendiğim karakterlerinden biriydi. ‘Feriştah’ ile bir günlük çekimde yıllar sonra hasret gidermekten çok mutlu oldum.” Gupse Özay ise mutluluğunu, “Hayranı olduğum, yanımdan geçerken bile heyecanlandığım bir duayenin bana filmde destek vermesinin benim için önemini anlatamam” diyerek dile getirdi.

Senaryosunu Gupse Özay‘ın kaleme aldığı, BKM Film yapımı ‘Görümce‘, 2 Aralık‘ta beyaz perdede olacak. Feriştah Yenge henüz fragmanda yok ancak eski görüntülerden bir ‘fentezi’ aşağıda.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up