Ferdinand’dan Yeni Fragman

Günün Haberi Hollywood
Ferdinand’dan Yeni Fragman

Yüreği sevgi dolu Ferdinand ile tanışın. Orijinal seslendirme kadrosunda Daveed Diggs, Gabriel Iglesias, Bobby Cannavale, David Tennant, Flula Borg, Sally Phillips, Boris Kodjoe gibi isimleri bulunduran rengarenk animasyon Ferdinand‘dan yeni bir fragman geldi.

Blue Sky Studios ve Munro Leaf & Robert Lawson‘ın “The Story of Ferdinand” adlı kitabından esinlenilerek yapılan Ferdinand  seyircinin kalbini ısıtmak için iddialı.

İşte dublajlı fragman

Ferdinand’ın Konusu

Ferdinand, arenada dövüşmektense tarlalarda çiçek koklamayı tercih eden bir boğanın öyküsünü anlatıyor. Ferdinand sakin mizacına ve doğa sevgisine rağmen dış görünüşü sebebiyle vahşi bir canavar olarak algılanır. Tehlikeli bir canavarla karıştırıldıktan sonra yakalanıp evinden ayrı düşürülür. Kendini İspanya’da bulan Ferdinand, evine dönmeye kararlıdır. Ancak bunun için yardıma ihtiyacı olacaktır

Buz Devri ve Rio serisinden tanıdığımız Carlos Saldanha‘nın yönetmen koltuğuna oturduğu Ferdinand, 22 Aralık‘ta vizyonda.

Bu da orijinal dildeki fragman

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up