Felicity Jones George Clooney’nin Yeni Filminde Yer Alacak

Hollywood

George Clooney’nin Netflix için hazırladığı Good Morning, Midnight filminde Felicity Jones yer alacak.

Oyunculuğunun yanı sıra Good Night, and Good Luck, The Ides of March, Suburbicon gibi filmlerin yönetmen koltuğuna oturan George Clooney, yeni projesi için kolları sıvadı. Son olarak en son Hulu’da yayınlanan Catch-22 dizisiyle karşımıza çıkan yönetmen şimdi de Netflix için yeni bir film hazırlayacak.

Variety’nin haberine göre George Clooney, Netflix filmi Good Morning, Midnight‘ın yönetmenliğini üstlenip başrolünde yer alacak. Filmde ünlü oyuncuya Felicity Jones eşlik edecek.

Lily Brooks-Dalton’ın romanından uyarlanacak olan film, kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor ve Kuzey Kutbu’nda yalnız bir bilim insanı olan Augustine ile Aether uzay aracında bulunan bir astronotun hikâyesini aynı noktada buluşturuyor. George Clooney’nin canlandıracağı Augustine, eve dönmeye çalıştığı sırada Aether uzay aracında bulunan bu astronot ile temas kurmaya çalışıyor.

The Revenant’ın senaristi Mark L. Smith, filmin senaryosunu kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunun henüz açıklanmadığı filmin çekimleri ekim ayında başlayacak. Netflix’in filmi önümüzdeki yıl yayınlaması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up