Bizimle İletişime Geçin

Fragmanlar

Faust

Yayınlandı

tarihinde

Vizyon Tarihi: 29.06.2012

Orjinal adı: Faust

Yönetmen: Aleksandr Sokurov

Senaryo: Aleksandr Sokurov

Oyuncular: Johannes Zeiler, Anton Adasinsky, Isolda Dychauk

Ülke: Rusya

Tür: Drama, Fantazi

Yıl: 2011

Süre: 140 dk.

Film Hakkında:

Goethe’nin bilginin arayışı hakkındaki trajedisinden esinlenen Faust 19. yüzyılda geçiyor ve yapıta adını veren, ruhunu şeytana satan kahramanını izliyor. O bir düşünürdür, fikirlerin sözcüsü, haberleri yayan kişidir; entrikacıdır, hayalperesttir. Açlık, açgözlülük, şehvet gibi temel güdülerin yönlendirdiği adsız bir adamdır. Goethe’nin Faust’una meydan okuyan mutsuz, peşine düşülmüş bir varlıktır. İlerlemek mümkünse neden olduğun yerde durasın ki?

Faust Film Afişi

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fragmanlar

Netflix’in Yeni Yerli Filmi “Beni Çok Sev”den Fragman Yayınlandı

19 Kasım’da Netflix’te ekranlara gelecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Usta isimleri kadrosunda toplayan yeni Netflix filmi “Beni Çok Sev”den fragman yayınlandı.

Yerli yapımları her geçen gün arttıran Netflix‘in yeni yerli filmi “Beni Çok Sev“den fragman yayınlandı. Yönetmen koltuğuna 7. Koğuştaki Mucize filmiyle adını duyuran Mehmet Ada Öztekin‘in oturduğu film, 19 Kasım‘da Netflix‘te ekranlara gelecek.

Yıldız isimlerin bir araya toplandığı filmin oyuncu kadrosunda ise Ercan Kesal, Sarp Akkaya, Songül Öden, Füsun Demirel, Aleyna Özgeçen, Güner Özkul ve Ushan Çakır gibi isimler yer alıyor.

Netflix fragmanı şu açıklamayla paylaştı; “14 yıl sonra, bir günlüğüne cezaevinden çıkarak memleketine giden Musa, doğumundan sonra ilk defa kızı Yonca’yı görecektir. Ancak gelecek için güzel hayaller kuran Musa’nın karanlık geçmişi ve yaşadıkları mahalle, ailenin üzerinde bir kara bulut gibi dolaşmaya devam edecektir. 7. Koğuştaki Mucize’nin yönetmeninden Beni Çok Sev 19 Kasım’da sadece Netflix’te.”

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

Jake Gyllenhaal’lı “Ambulance”tan Fragman

Filmi “Michael Bay” yönetiyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Ambulance

Michael Bay’in yönetmen koltuğuna oturduğu “Ambulance” filminden yeni fragman seyircilerin beğenisine sunuldu.

Yönetmen koltuğuna son olarak Netflix yapımı 6 Underground filminin yönetmeni Michael Bay‘in oturduğu Ambulance filminden fragman yayınlandı. Başrollerinde Jake Gyllenhaal, Yahya AbdulMateen II ve Eiza González‘in yer aldığı aksiyon film, 2005 yılında Laurits Munch-Petersen’in yönettiği Danimarka yapımı aynı isimli filmin yeniden çevrimi olarak seyirci karşısına çıkacak.

Ülkemizde 18 Şubat 2022‘de gösterime girmesi planlanan filmin konusu şu şekilde: İki kardeş, ağır hasta olan annelerini tedavi ettirmek için gereken parayı bulmanın yolunu arar. Çaresiz kardeşler, parayı bulmak için bir banka soymaktan başka çare bulamaz. Bir soygun planı hazırlayan kardeşler, soygun sırasında işler ters gidince bir ambulansı çalmak zorunda kalır. Çok geçmeden kardeşler, çaldıkları ambulansın içinde ölmekte olan bir hastanın olduğunu fark eder.

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

Tom Holland ve Mark Wahlberg’li “Uncharted” Filminden Fragman Yayınlandı

ABD’de 18 Şubat’ta, ülkemizde 11 Şubat’ta gösterimde olması bekleniyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Tom Holland ve Mark Wahlberg’in başrolünü paylaştığı video oyun uyarlaması “Uncharted” filminden fragman yayınlandı.

Video oyun serisi Uncharted‘ın aynı isimli sinema uyarlamasından fragman yayınlandı. ABD’de 18 Şubat’ta, ülkemizde 11 Şubat’ta gösterimde olması planlanan Uncharted filminde ana karakter Nathan Drake’e Tom Holland hayat verecek. Filmde Holland‘a Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer‘ın oturduğu film, kaşif Francis Drake’in soyundan gelen hazine avcısı Nathan Drake’in maceralarına odaklanıyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler