Fatih Sultan Mehmet Dizisinin Kadrosu Şekilleniyor

Diziler Günün Haberi
Fatih Sultan Mehmet Dizisinin Kadrosu Şekilleniyor

Osmanlı Devleti‘ni imparatorluğa dönüştüren padişah Fatih Sultan Mehmet’in hayatı dizi oluyor. Fatih‘e hayat verecek olan Kenan İmirzalıoğlu’nun partnerinin Cansu Dere olacağı iddia edildi.

Osmanlı Devleti’nin en önemli padişahlarından olan ve 21 yaşında İstanbul’un fethiyle çağ kapatıp, çağ açan Fatih Sultan Mehmet’in hayatının anlatılacağı ‘Fatih’ dizisinin oyuncuları netleşmeye başladı.

Projede, Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak olan Kenan İmirzalıoğlu’nun partnerinin Cansu Dere olacağı iddia edildi. İkili, daha önce de Son Osmanlı Yandım Ali‘de yine bir dönem filminde buluşmuştu. 03 Medya yapımcılığında Kanal D’de aralık ayında ekrana gelecek dönem dizisinde, 15 ünlü yer alacak.

Son Osmanlı Fragmanı

Fahriye Evcen ve Çetin Tekindor gibi isimlerle de görüşen yapım şirketi, projeyi Bursa’nın Karacabey ilçesinde kurulan platoda ve İstanbul’un tarihi yerlerinde çekecek.

Birçok isim de konuk oyuncu olarak dizide yer alacak.

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up