Fargo’nun 2. Sezonu Başlıyor

Diziler Manşet

Coen Biraderler‘in aynı adlı 1996 yapımı filminden ilham alınarak hazırlanan ve ilk sezonuyla oldukça olumlu tepkiler alan Fargo dizisi, 2. sezonu için gün sayıyor.

Hobbit ve Sherlock gibi yapımlardan tanıdığımız Martin Freeman ile Orada Olmayan Adam filmiyle hafızalarda yer edinen Billy Bob Thornton‘un harika performansıyla sağlam bir izleyici kitlesi edinen dizi, 2. sezonunda Kirsten Dunst, Ted Danson, Patrick Wilson, Jean Smart, Brad Garrett gibi isimlerle devam ediyor.

fargo şerif

Uzun süredir servis edilen kısa tanıtım videolarının ardından gelen fragman izleyiciyi daha da meraklandırmıştı.

Dizinin 2. sezonu 1979 yılı Minnesota’sında geçiyor, Lou Solverson’u Vietnam Savaşı’ndan yeni dönmüş genç haliyle, polis kızı Molly’yi ise küçük bir çocuk olarak izleyeceğiz.

Şüpheli cinayetlerin, sır saklamayı seven sade vatandaşların ve cinayetin soruşturması yapan memurların konu edildiği Fargo‘nun 2. sezonu 12 Ekim’de başlıyor.

2. sezon fragmanı için tıklayınız

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up