Fantastik Canavarlar 3 Ertelendi

Hollywood
2020 yılında vizyona girmesi beklenen Fantastik Canavarlar’ın üçüncü filminin çekimleri ertelendi.

Fantastik Canavarlar serisinin adı henüz duyurulmayan üçüncü filminin çekimleri ertelendi. Warner Bros tarafından filmin çekimlerinin ileri bir tarihe alındığını duyurdu.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları olarak iki filmle karşımıza çıkan ve beş ayrı filmden oluşacak olan filmin 2020 yılında vizyona girmesi bekleniyordu. Warner Bros’un Fantastic Beast 3 filminin çekimlerini ertelemesinin nedenleri arasında birçok faktör yer alıyor. Bu faktörlerin bir kısmını ise senaryo sorunlar ve filme katılacak yeni oyuncuların henüz belirlenememesi gibi sebepler oluşturuyor. Warner Bros, filmlerin yönetmeni David Yates’in Haziran ayında çekimlere başlamak üzere tüm hazırlıkları tamamlamasını beklerken, istediklerini elde edememeleri sonucu filmin çekim programları 2019’un sonbahar aylarına sarkmış bulunuyor.

Serinin üçüncü filminde de yönetmen olacak olan David Yates’in yönetmenlik koltuğunda oturmasının dışında Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Dan Fogler, Carmen Ejogo, Zoe Kravitz,  Ezra Miller, Alison Sudol ve Johnny Depp’i ikinci filmin oyuncu kadrosunda izlemiştik.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up