Ezel Akay’ın Yeni Filminde Uğur Yücel ve Demet Akbağ Yer Alacak

Manşet Türkiye

Ezel Akay’ın yıllar sonra sinemaya geri döndüğü yeni filmi Dokuz Kere Leyla’nın başrollerinde Uğur Yücel ve Demet Akbağ yer alacak.

Neredesin Firuze, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, 7 Kocalı Hürmüz gibi filmleriyle tanınan Ezel Akay, yıllar sonra sinema dünyasına geri dönüyor. Dokuz Kere Leyla için yeniden yönetmen koltuğuna oturacak olan yönetmen, filmin çekimlerine önümüzdeki aylarda başlayacak.

Başrollerinde Uğur Yücel ve Demet Akbağ’ın yer alacağı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Settar Tanrıöven, Zafer Algöz, Cengiz Bozkurt, Serhat Bulut, Fırat Tanış, Bülent Emrah Parlak, Hüseyin Köroğlu, Şahin Irmak, Erdem Yener, Aylin Kontente, Gonca Vuslateri ve İrem Sak gibi yıldız isimlerin de yer alacağı söyleniyor.

Filmi uzun yıllar evli olan Adem ve Leyla’nın hayatını merkeze alacak. Mutsuz bir evlilik sürecinde olan Adem’in Nergis adlı başka bir kadına aşık olmasıyla çiftin hayatındaki trajediler ve sarsıntılar git gide derinleşmeye başlayacak.

Çekimleri önümüzdeki ay başlanması beklenen filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up