Eyüp Film Akademisi Başlıyor!

Türkiye

Eyüp Belediyesi’nin, İstanbul Medya Akademisi işbirliği ve TRT’nin medya sponsorluğunda hazırladığı, 7 ay sürecek olan Eyüp Film Akademisi projesi, 11 Aralık 2015 tarihinde başlıyor.

Üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu, sinemayla tanışmak isteyen, Eyüp’ün tarihi ve kültürel dokusunda sinema sektörüne nitelikli eserler bırakmak, akademik ve sanatsal eğitimlerle sinema kültürünü geliştirmek amacında olan herkes Eyüp Film Akademisi’ne katılabiliyor.

EyupFilmAkademisi_Billboard

Eyüp Film Akademisi yönetmenlik, film yapım teknikleri, senaryo yazarlığı, film eleştirmenliği, kurgu ve görsel efekt gibi 7 aylık teorik- uygulamalı eğitimlerin sonunda verilecek sertifika ile sinema sanatına nitelikli sinemacılar kazandırmayı hedefliyor.

Son başvuru tarihi 29 Kasım olan Eyüp Film Akademisi ‘nde 3–8 Aralık tarihleri arasında mülakatlar gerçekleştirilecek.

Eyüp Film Akademisi’ne katılım hakkı kazanan 30 kişi, 9 Aralık 2015 tarihinde www.medyaakademisi.com.tr internet sitesi ve sosyal medya adresleri üzerinden duyurulacak.

Eğitimler ise, her Cuma saat 10:00–13:00 veya 14:00-17:00 arası İstanbul Medya Akademisi Yenibosna Uygulama Kampüsü ile her Cumartesi ve Pazar 10:00 -15:00 arası Rami Hasan Nail Canat Sanat Akademisi’nde gerçekleştirilecek.

——————————————————————–

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up