Exxen’de Yayınlanan 8 Dizi

Liste

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve yayın hayatına 2021 itibariyle başlayan dijital içerik platformu “Exxen”de yer alan dizileri sizler için derledik. Keyifli seyirler.

İşte Bu Benim Masalım

Güçlü duyguları var, hayalperest ve herkesten farklı. En büyük yeneği sesi ama sahnelerden korkuyor. 17 yaşındaki bir yıldızın yükseliş hikayesi. Aleyna ve Cemal Can önlerine çıkan engelleri bir bir aşmayı nasıl başaracak? İşte Bu Benim Masalım, yeni bölümüyle 15 Ocak Cuma günü yayında!

Oyuncular: Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Zeynep Kankonde, Kamil Güler, Nevra Serezli, Yusuf Ege Gönülal.

Hükümsüz

Esma babasının hukuk bürosunun ikinci patronu olan güzel, hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz ise inatçı ama kırılgan bir avukat adayı… Bir cinayet bu iki farklı kadının yollarını kesiştirecek. Peki ama nasıl?

Oyuncular: Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy, Mehmet Ulay, Ruhsal Öcal, İsmail Hacıoğlu, Şebnem Doğruer, Pınar Bibin.

Vahşi Şeyler

Bir suça ortak oldular ve küllenen aşkları yeniden alevlendi. Peki şimdi ne yapacaklar? “Vahşi Şeyler” evliliğin anatomisini sorgularken hem aksiyon hem de komedi bir an olsun eksik olmuyor.

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan, Aytaç Uşun

Sihirli Annem

Çocuklarıyla “sıradan” bir yaşam süren Sadık’ın hayatı, Betüş’le tanışmasıyla hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde değişecek. Neden mi? Sadık ve çocukların bilmediği bir “sır” var. Betüş hem insan, hem de bir peri.

Oyuncular: Açelta Topaloğlu, Emre Altuğ, Lale Başar, Nergis Kumbasar, Hande Katipoğlu, Bülent Seyran, Sıla Sade, Cemre Demircan, Egemen Uysal.

Gibi

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Yılmaz ve İlkkan’ın 12 farklı hikayeden oluşan macerasına hazır olun.

Oyuncular: Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılıç.

Şeref Bey

Şeref Bey, hayatı kaosa dönen bir adamın hikayesini konu ediyor.

Oyuncular: Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Sungar, Serhat Kılıç, Devrim Yakut gibi isimler yer alıyor.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi, birbirinden farklı hayatları olan ve aynı çatının altında buluşan dört öğrencinin hikayesini konu ediyor.

Oyuncular: Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Zülal Sude Güler, Samet Kaan Kuyucu, Serra Pirinç, Arzu Gamze Kılıç, Ceyda Düvenci, Murat Aygen, Ozan Güçlü, Merve Nur Bengi, Dilara Gül Demiral Ceren Balcı.

Yetiş Zeynep

Zeynep 20 yaşında hayalleri olan bir üniversite öğrencisi fakat okul masraflarını karşılayabilmek için bakıcılık yapmak zorunda. 6 çocukla ilgilenirken öğrenci olduğunu da saklamalı ama hiçbir şeyden çekmedi dilinden çektiği kadar.

Oyuncular: Aslı Bekiroğlu, Keremcem, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Berke Acar, Elif Atalay

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up